Technické Centrum Krupina
Predajca nosičov Thule

        

Naši partneri
        
        
        
        
  • Autoservis Lendvorský
  • Autoservis Šemoda
Aktuálne spravodajstvo

Naši partneri

O firme

Firma Carmat bola založená v roku 1998 ako predajňa náhradných dielov pre vozidlá AVIA. S postupným úbytkom týchto vozidiel na našich cestách sme boli nútený zmeniť aj sortiment ponúkaného tovaru a tak sme sa postupne začali venovať predaju náhradných dielov na osobné vozidlá.

V súčasnosti spolupracujeme s najväčšími dodávateľmi náhradných dielov v strednej Európe. Okrem náhradných dielov ponúkame široký sortiment motorových olejov, mazív, profesionálneho servisného náradia a autodoplnkov.

V roku 2006 sme otvorili v Krupine novú predajňu Technické centrum ktorá je zameraná na predaj spojovacieho materiálu,zváracej techniky a ručného náradia. V sučasnosti sa okrem spomínaného sortimentu venujeme aj predaju pracovných odevov, čistiacej vysokotlakej technike, ponorných čerpadiel a iného sortimentu potrebného pre dielnu a domácnosť. Pracovníci našej firmy sa pravidelne zúčastňujú na školeniach kde získavajú certifikáty o odbornej spôsobilosti. V prípade odbornejšieho poradenstva spolupracujeme s firmami ktoré disponujú s pracovníkmi vyškolenými pre konkrétny sortiment.

Firma sa zapája aj do spoločenských aktivít formou sponzoringu v kultúrnej a športovej oblasti. Prioritou týchto aktivít je hlavne motoristický šport v Krupine. Cieľom našej firmy je i naďalej skvalitňovať naše služby a poskytovať zákazníkom vysoký štandard pri predaji nami ponúkaného tovaru.